Newtom X-VS digisensor size 1

SKU : 021007

Tarnija kood : PXVSHD1DEN17

X-VS on digitaalne intraoraalne sensor, mis on mõeldud röntgenikiirgusega kokkupuutel suuõõnest digitaalsete kujutiste saamiseks inimese hammastiku (hambad, lõuapiirkond ja suu struktuurid) diagnostilise radiograafilise uurimise eesmärgil.
Saadud digitaalsed kujutised edastatakse digitaalse ühenduse kaudu automaatselt arvutisse.

Intraoraalne sensor X-VS on välja töötatud selleks, et lihtsustada intraoraalsete röntgenipiltide tegemise protseduuri tervikuna ja kuvada pilte arvutiekraanil. Tänu uuele ergonoomilisele kujule on seda sensorit lihtne suus kohale asetada. Siledad servad ja ümarad nurgad sobituvad mugavalt patsiendi suu kujuga, hõlbustades kohale asetamist. Sensor X-VS on saadaval kahes omavahel vahetatavas mõõdus, mida saab kasutada erinevate diagnostiliste vajaduste puhul.

Kuna sensori elektrooniline moodul ühildub ülikiire USB® 2.0 standardiga, jõuab kujutis pärast röntgenikiirguse ekspositsiooni arvuti ekraanile vaid mõne sekundi jooksul.
X-VS on mõeldud kasutamiseks eraldiseisva seadmena või lisaseadmena, mis integreeritakse mehaaniliselt ühilduvate hambaraviseadmetega.

Eraldiseisvas versioonis muudab USB®-ühendus süsteemi mugavaks ja kaasaskantavaks. Toiteadaptereid ei ole vaja, sest tänu tagasihoidlikule voolutarbele tuleb toide otse USB®-pordist.

Mõlema versiooni kasutamiseks on vajalik arvuti ja programm röntgenipiltide vaatamiseks. Hambaarstipraksise haldamise tarkvara kasutamisel saab röntgenipildid seostada iga patsiendiga ja salvestada töötlemiseks ning vajadusel vaatamiseks.

Sensori juurde kuulub tarkvara iCapture, mis tagab röntgenipiltide korrektse ülekandmise elektroonilisest moodulist arvutisse.