NewTom X-PSP fosforplaadi süsteem

SKU : 021002

Tarnija kood : PXPSPETHVE21

NewTom X-PSP süsteem on mõeldud intraoraalsete digitaalsete kujutiste tegemiseks ja töötlemiseks, mida saab kasutada kõigi intraoraalsete röntgenisüsteemidega.

Süsteem NewTom X-PSP töötati välja selleks, et lihtsustada intraoraalsete röntgenipiltide tegemise ja vaatamise protsessi digitaalsel ekraanil.

Kujutis skaneeritakse fosforplaatidele, mis on saadaval erinevates suurustes, et need sobiksid paremini anatoomilise piirkonnaga. Tänu fosforplaatide paindlikkusele ja nende ergonoomilisele kujule saab neid hõlpsasti suhu asetada, nii et patsient ei peaks uuringu ajal ebamugavust tundma.

Seejärel sisestatakse fosforplaat skannerisse, mis skaneerib laseri abil kujutise ja edastab selle arvutisse, kus seda saab kuvada, töödelda ja salvestada.

Süsteem kasutab kommunikatsioonistandardit nimega TWAIN®, mida kasutatakse paljudes elektroonilistes toodetes nagu skannerid ja digikaamerad. TWAIN® tagab toote ühilduvuse digitaalsete kujutiste haldamise ja töötlemise parimate programmidega.

Fosforplaadi andmehõivesüsteem tarnitakse koos tarkvaraga iCapture, mis tagab röntgenkujutiste korrektse teisaldamise elektroonilisest moodulist arvutisse.