Newtom GO röntgen

SKU : 021008

Seade NewTom GO on ekstraoraalne röntgenisüsteem digipanoraamuuringute tegemiseks. See on mõeldud näo- ja lõualuupiirkonna ortopanoraamkujutiste valmendamiseks ning hammaste, hambakaarte ja muude suuõõne struktuuride diagnostilisteks uuringuteks.
Ainult 3D-seadmete puhul:
Seade NewTom GO on ekstraoraalne röntgenisüsteem digipanoraamuuringute ja tomograafiate tegemiseks eesmärgiga
I valmendada näo- ja lõualuupiirkonna ortopanoraamkujutisi ning teha hammaste, hambakaarte ja muude suuõõne struktuuride diagnostilisi uuringuid;
II valmendada suuõõne ning näo- ja lõualuustruktuuride tomograafilisi kujutisi ja teha hammaste, hambakaarte, suuõõne struktuuride ning osade koljuluude diagnostilisi uuringuid.
Süsteem teeb tomograafilisi uuringuid, nii et röntgenikujutisi valmendatakse pöörleva seeria kaudu ja uuritavast mahust rekonstrueeritakse kolmemõõtmeline maatriks, luues mahust kahe- ja kolmemõõtmelisi vaateid. Selle tehnika nimi on KVKT.
Seade NewTom GO on digitaalne röntgeniseade, mis sobib ekspertidest professionaalidele ning võimaldab hankida lihtsalt ja automaatselt hambakujutisi. Kujutist valmendatakse röntgenianduri ja konstantse potentsiaaliga röntgeniallika abil, mis saavad toidet kõrgpinge- ja kõrgsagedusgeneraatorilt. Seejärel edastatakse kujutis reaalajas arvutisse.
USA föderaalseadused lubavad seda seadet müüa ainult litsentsitud tervishoiutöötajal või tema korraldusel.
Seade NewTom GO võimaldab teha järgmisi 2D-projektsioone:

Seade NewTom GO on mõeldud kasutamiseks järgmistes hambaravi valdkondades: