Newtom Giano HR röntgenseade

SKU : 021003

Tarnija kood : 70A30000

NewTom GiANO HR on ekstraoraalne röntgenisüsteem digipanoraamuuringute, teleradioloogiliste uuringute ja tomograafiate tegemiseks eesmärgiga I valmendada näo- ja lõualuupiirkonna ortopanoraamkujutisi ning teha hammaste, hambakaarte ja muude suuõõne struktuuride diagnostilisi uuringuid.

Süsteem teeb tomograafilisi uuringuid, nii et röntgenikujutisi valmendatakse pöörleva seeria kaudu ja uuritavast mahust rekonstrueeritakse kolmemõõtmeline maatriks, luues mahust kahe- ja kolmemõõtmelisi vaateid. Selle tehnika nimi on CBCT.

Seade NewTom GiANO HR on digitaalne röntgeniseade, mis sobib ekspertidest professionaalidele ning võimaldab hankida lihtsalt ja automaatselt hambakujutisi. Kujutist valmendatakse röntgenianduri ja konstantse potentsiaaliga röntgeniallika abil, mis saavad toidet kõrgpinge- ja kõrgsagedusgeneraatorilt. Seejärel saadetakse kujutis reaalajas arvutisse täiendavaks töötluseks.

NewTom GiANO HR võimaldab teha järgmisi projektsioone:

Kui NewTom GiANO HR on varustatud (CEPH) võimalusega, võimaldab see teha järgmisi projektsioone:

Kui NewTom GiANO HR on varustatud CBCT võimalusega, võimaldab see valmendada ka tomograafilisi kujutisi. NewTom GiANO HR on mõeldud kasutamiseks järgmistes valdkondades: